A 6 évfolyamos központi írásbeli vizsga jelentkezési lapja
letölthető az alábbi linken: pdf

Megyei német nyelvi fordítási verseny eredmények

I. kategória (7-8. osztály)

név

osztály

iskola

felkészítő tanár

1.

Agócs Evelin

7.b

Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Misalek Tibor

2.

Verebélyi Liza

8. b

KEVI Petőfi Sándor Általános Iskola

Tüske Bernadett

3.

Szöllősi Adél

8.

Kecskeméti Református Gimnázium

Keresztesiné Baranyi Zita

4.

Csernus Berta

8.

Kecskeméti Református Gimnázium

Keresztesiné Baranyi Zita

5.

Palotás Virág

8.

Kecskeméti Református Gimnázium

Keresztesiné Baranyi Zita

6.

Brockmeyer Sophie-Isabella

7.a

Kecskeméti Református Általános Iskola

Vargáné Szatmári Judit

7.

Kardos Dávid

8.

Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zene Iskola

Beckerné Bakos Ilona

8.

Kállai Zsófia

8. b

KEVI Petőfi Sándor Általános Iskola

Harsányi Zoltánné

9.

Árvai Ákos

7.b

Szt. József Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Misalek Tibor

10.

Hári Zsófia

8.

Kecskeméti Református Gimnázium

Keresztesiné Baranyi Zita

 

II. kategória (9-10. osztály)

név

osztály

iskola

felkészítő tanár

1.

Polyák István Mátyás

10.

Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Beckerné Bakos Ilona

2.

Pácsa Laura

10.c

Katona József Gimnázium

Frisnicz Irén

3.

Rádi Kristóf

10/A

Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium

Dobó Aliz

4.

Kiss Pálma Rebeka

10. a

KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, VendéglátóipaSzakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ivaskóné Harnos Márta

5.

Veres Enikő Evelin

9.B

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Markót Mónika

6.

Boros Csenge

10.a

KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ivaskóné Harnos Márta

7.

Mesa-Mayo Gábor

10.a

KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ivaskóné Harnos Márta

8.

Nemes Dorottya

10/A

Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium

Dobó Aliz

9.

Utasi Beáta

10. a

KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ivaskóné Harnos Márta

10.

Horváth Dorina

10. a

KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ivaskóné Harnos Márta

 

III. kategória (11-12. osztály)

név

osztály

iskola

felkészítő tanár

1.

Csaja Georgina

11. b

Kecskeméti SZC gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Lakner Erika

2.

Kispál Sára

12.d

Kecskeméti Református Gimnázium

Keresztesiné Baranyi Zita

3.

Csaja Zsófia

13. c

Kecskeméti SZC gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Lakner Erika

4.

Tóth Ákos

11/S

Móra Ferenc Gimnázium

Bata Szilvia

5.

Molnár Balázs

11. A

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Tóth Márta

6.

Sípos Villő Kamilla

11.c

Kecskeméti Református Gimnázium

Keresztesiné Baranyi Zita

7.

Hartyáni Flóra

12/C

Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium

Dobó Aliz

8.

Kapás Réka

11/A

Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Bodóczkyné Homonnai Zita

9.

Horváth Evelin

11.A

Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Bodóczkyné Homonnai Zita

10.

Horváth Hanna

11.A

Kecskeméti Katona József Gimnázium

Robert Worm