12. évfolyam

12.A hat évfolyamos humán osztály
osztályfőnök: Albert Csilla
1 Almási Mirkó
2 Bán Lilianna
3 Bartus Bertalan
4 Berta Barnabás
5 Brem Lilien
6 Csányi Blanka Róza
7 Csontos Gertrúd Orsolya
8 Danka Petra
9 Farkas Gergő Adrián
10 Farkas Péter
11 Fekete András
12 Finta Réka
13 Fodor Adrienn
14 Harnos Botond
15 Hegedűs Attila
16 Holka Jázmin
17 Horváth Gergő Zsombor
18 Jászberényi Anna
19 K.Szabó Flóra
20 Kasztel Balázs
21 Kiss Noémi
22 Kollár Petra Hajnalka
23 Kosztelny Hanna Kata
24 Kulcsár Bálint
25 Kuti Petra
26 Lovas Gábor Attila
27 Mag Zsófia
28 Magó Brúnó Gergő
29 Major Lilla
30 Nagy Gergő Ádám
31 Pánczél Kamilla Réka
32 Pap-Szekeres Málna Hanna
33 Sárkány Balázs
34 Simon Gréta Lilla
35 Vedres Balázs Dániel

 

12.B hat évfolyamos reál osztály
osztályfőnök: Szabó László
1 Agárdi Antal
2 Bagdán Balázs
3 Baranyi Lili
4 Besze Boglárka
5 Biró Szilárd
6 Boda Milán
7 Bucskó Ernő
8 Cseh Kristóf Dávid
9 Fekete Dezső Domonkos
10 Garamvölgyi István Attila (mt)
11 Gyurkó Márton Sándor
12 Hegedűs Dániel mt
13 Hudák János
14 Juhász Dániel
15 Kákonyi Ákos Richárd
16 Kele Zsombor István
17 Kiss Péter
18 Kohlrusz Péter
19 Koncsik Laura Petra
20 Kovács Bendegúz
21 Kozák Zsombor
22 Máté Marcell
23 Medgyesi Gyöngyi
24 Molnár Szabolcs
25 Palásti Péter
26 Rácz Emese Dorka
27 Sándor Balázs
28 Schultz Viktória
29 Sebe András László
30 Tabajdi Máté
31 Takács Gyula Donát
32 Turcsányi Rita Alexandra
33 Vincze Dávid
34 Vitorino-Esparteiro Marcell

 

 

12.C magyar-angol két tannyelvű osztály
osztályfőnök: Dr. Chandlerné Rozinka Stefánia
1 Balogh Petra német
2 Bihal Fanni kt
3 Biliczki Gréta Lilla német
4 Bottlik Zsuzsanna kt
5 Faragó Nóra német
6 Farkas Hanna német
7 Győrfi Martin Gyula német
8 Hajdú Bálint német
9 Halla Luca kt
10 Határ Viktória kt
11 Hegyi Fanni német
12 Hódi Bernadett Diána német
13 Horváth Máté kt
14 Juhász Dóra német
15 Kancsár Emese Kitti kt
16 Katona Olivér német
17 Kelemen Kira Léna kt
18 Kovács Adrián német
19 Olajos Levente Bence német
20 Pál Szabina német
21 Ráduly Adél kt
22 Saláta Márton László kt
23 Steiner Ferenc kt
24 Szabó Botond német
25 Szakál Luca kt
26 Tóth Levente német
27 Unghváry Mátyás kt

 

12.D emelt biológia, matek osztály
osztályfőnök: Tóth Zsolt
1
Albert Viktória
biológia
2
Apagyi Dávid
matek
3
Bartucz Bianka
matek
4
Csányi Gábor
matek
5
Dér Martin
biológia
6
Faragó Zsombor
biológia
7
Fehér Annamária
matek
8
Fehér Kata Sára
biológia
9
Gombkötő Gábor
matek
10
Grosschmid Gergely Ármin
biológia
11
Harkai Sarolta
biológia
12
Járfás Ottilia Krisztina
biológia
13
Kara Zsombor
matek
14
Kirschner Bernadett mt
matek
15
Kisjuhász Anna
biológia
16
Kontra Anna Viktória
matek
17
Kovács Anna
matek
18
Magó Szabolcs Zoltán
biológia
19
Meskó Réka
biológia
20
Mészáros Anikó
biológia
21
Miszler Levente
matek
22
Monori János Bence
matek
23
Naszódy Dóra
biológia
24
Német Fanni
matek
25
Nyíri Mónika
biológia
26
Nyitrai Regina
biológia
27
Ottó Dorina
matek
28
Papp Martin
matek
29
Pataky Noémi
biológia
30
Rácz Anna
biológia
31
Szabó Ákos Soma
biológia
32
Tasi Rita Irén
biológia

 

12.E AJTP osztály
osztályfőnök: Bárány Hedvig
1
Csernus László
2
Csontos Tamás
3
Csuzi Bettina
4
Farkas Enikő Viktória
5
Farkas Tímea
6
Królik Krisztina Andrea
7
Söre Krisztina
8
Szabó Dorina
9
Szabó Judit
10
Szabó Petra mt
11
Vizi Renátó György