A 6 évfolyamos központi írásbeli vizsga jelentkezési lapja
letölthető az alábbi linken: pdf

Területi és regionális versenyek

aa

Területi, regionális,megyei, városi versenyek

A verseny neve

Tantárgy

Indulók száma

Döntőbe jutottak

Helyezés

Szaktanár

Területi és regionális:

Népballada-előadói találkozó

vers- és prózamondás

Pallagi Melitta 10. A

1. hely

Orbán Edit

Népmese-előadói találkozó

vers- és prózamondás

Nyerges Dóra 10. C

1. hely

Orbán Edit

„Nyugat” szavalóverseny Dél-alföldi döntő

versmondás

Kovács Barbara 10. D

1. hely

Orbán Edit

Katona József vers- és prózamondó verseny

vers- és prózamondás

Kovács Barbara 10. D

2. hely

Orbán Edit

Lego Szumó

Informatika

Szabó Ádám 8. B
Damásdi Gábor 9. B,Pálkovács László 10. C
Knódel Máté 10. B, Kovács Mátyás 10. B
csapat (kutatás)
csapat (robotterv)

1. hely
2. hely
6. hely
1. hely
3. hely

Fári János

Megyei

 

történelem (10.)

15

Dudás Fanni    10. B
Fazekas András
 10. A

1. hely

Kiss Sándor
Détáriné Szabó Anikó

Gróf Koháry I.

történelem (11.)

6

Leviczky Bence 11.C

Szliva Attila      11.B
Polyák Csaba     11.D

1. hely

2. hely
4. hely

Détáriné Szabó Anikó
Kiss Sándor
Kiss Sándor

Szakács Jenő

 

 

fizika

34

Kristóf Imola     9. B
Knódel Máté     10. B
Balázs Cintia     11.B
Reiter Viktor     11.B
Zubor Márton    12.B

4. hely
2. hely
3. hely
6. hely
2. hely

Sáró Péter
Sáróné J.-Sz.Irén
Szalai Péter

Sáróné J.-Sz.Irén

 

 

matematika

61

Damásdi Gábor  9. B
Kristóf Imola     9. B
Damásdi Dénes 10.D
Hudák Péter     11. B

1. hely
3. hely
3. hely
3. hely

Reiter István

Csordásné Sz.J.
Dr.Szablics B.-né

 

Informatika

8

Pálkovács László
10.C

10. hely

Fári János
Petőfi Sándor vers- és prózamondás Csavajda Ádám 9. D 2. hely Orbán Edit
Munkácsy Mihály verseny 11. A csapata: Varga Kata
Bódog Vanda
Kara Dávid
10. A csapata: Idzig Izabella
Kósa Klaudia
Pádár András


1. hely

 

5. hely

G.Szolláth Katalin

Városi versenyek

Városi felolvasó színházi versengés”

vers- és próza

Katonások csoportja
Pallagi Melitta 10. A

  1. hely

külön díj

Orbán Edit

Versmondók találkozója

vers- és próza

Molnár Rebeka 9. B
Cavajda Ádám 9. D
Varga Bori 7. A
Ripka Kálmán 7. A
Gyurkovics Zsófia 9. A

ezüst
bronz
bronz
külön díj
külön díj

 

Helyesírási verseny

magyar nyelv

Reiter Anna 7. B
Rácz Kristóf 8. B

3. hely
2. hely

Bárányné Nagy E.
Ritter- Mészáros I.

Robot Sumó

informatika

Szabó Ádám 8. B, Szűcs Zoltán 8. B
Damásdi Gábor 9. B, Pálkovács László 10. C

1. hely
4. hely

Fári János