A 6 évfolyamos központi írásbeli vizsga jelentkezési lapja
letölthető az alábbi linken: pdf

Országos tanulmányi versenyek I.

Untitled Document

A verseny neve

Tantárgy

Indulók száma

Döntőbe jutottak

Helyezés

Szaktanár

Petőfi Sándor Országos versmondó verseny versmondás

Molnár Rebeka 9. B

3. hely

Orbán Edit
„Anyám fekete rózsa” Nemzetközi Vers- és Prózamondó Verseny vers-és prózamondás

Pallagi Melitta 10. A

döntőbe jutott

Orbán Edit
„Reneszánsz daloskönyv” vers-és prózamondás

Pallagi Melitta 10. A megyei 2. hely

döntőbe jutott

Orbán Edit
Országos diákszínjátszó fesztivál diákszínjátszás Regionális döntő:
Jaszohacsi mesék
arany minősítés
Ponyvaregény
ezüst minősítés
Országos döntő:
Jaszohacsi mesék
Varga Bori 7. A különdíj

 

Ezüst minősítés (II.díj)

Orbán Edit
Országos Improvizációs Fesztivál diákszínjátszás Regionális döntő: „Kecso/Katonások” farsangi rögtönzések

3. hely

Orbán Edit
Implom József Helyesírási Verseny magyar nyelv

1

Arany János Irodalmi Verseny magyar irodalom

15

Bekő Márta 10. C

30.

Bárányné Nagy Erika
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny magyar nyelv

24

Ritter - Mészáros Ida
„Szép magyar beszéd” magyar irodalom

2

Kiss Gabriella 10. E megyei 3. hely

 

Földváriné Csuti Orsolya
„Nyelvünkben élünk” kommunikációs verseny magyar nyelv

2

De Jonge Dorina 8. A megyei 2. hely

Bárányné Nagy Erika
Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny magyar nyelv

2

Kovács Luca 8. B

1. hely

Rittr – Mészáros Ida
Mozaik Kiadó Országos Versenye magyar nyelv

8

Farkas Petra 8. A
Ács Anna 8. A

1. hely
2. hely

Bárányné Nagy Erika
Országos Történelem (7.-8.) történelem

22

Hudák Mária 8. B megyei 2. hely
Machács Melitta 8. B megyei 7. hely

Csáki Tibor
Savária Országos Történelem (9.-10.) történelem

2

Dudás Fanni 10. B megyei 3. hely
Tóth Adrienn 10. D megyei 7. hely

Kiss Sándor
Országos Angol (7.-8.) angol nyelv

6.

Reiter Anna 7. B megyei 2. hely 

Merza Márta
Országos Angol (9.-10.) angol nyelv

27

A két tanítási nyelvű gimnáziumok civilizációs versenye angol nyelv

Korpics Kincső 11. C
Szabó Nóra 11. C
Wendler Tibor 12. C

1. hely

Csűri Regina, Dezsőfi Beatrix
Országos Német német nyelv

4

Arany János Digitális nyelvi verseny angol és német nyelv

10

Zámbó Csilla10.E
Kiss Gabriella10.E

1. hely
2. hely

Csordás Nagy Sára