A 6 évfolyamos központi írásbeli vizsga jelentkezési lapja
letölthető az alábbi linken: pdf

A 7-8. évfolyamos „nyílt” matematika háziverseny végeredménye

A 7-8. évfolyamos „nyílt” matematika háziverseny eredményhirdetésére 2015. április 10-én, csütörtökön, 14:30 órai kezdettel került sor.

A díjazott tanulók, kísérőik és a Katona matematikatanárai az eredményhirdetés után logikai játékokban mérték össze tudásukat. ( Galéria )

A versenyen elért összesített pontszámok a következő táblázatokban olvashatók.

Gratulálunk a díjazott tanulóknak és felkészítő tanáraiknak!

7. évfolyam
  név pontszám iskola
1. Garamvölgyi István
89
KJG
2. Kiss Péter
76
KJG
3. Kovács Anna  
74
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
4. Hudák János
73
KJG
5. Papp Martin
72
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
6. Kele Zsombor
68
KJG
7. Fekete Dezső Domonkos
67
KJG
8. Agárdi Antal
65
KJG
9. Dudás Tamás
63
Szent Imre Katolikus Általános Iskola Kecskemét
10. Kozák Zsombor
61
KJG
11. Fekete Gergő
57
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
12. Csányi Gábor
56
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
12. Molnár Szabolcs
56
KJG
14. Gyurkó Márton
53
KJG
15. Krasznai Marcell
51
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
16. Medgyesi Gyöngyi
50
KJG
17. Cseh Erik
49
Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola Kecskemét
18. Juhász Dániel
48
KJG
19. Murár Bettina
47
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
19. Pajor Jenő
47
KJG
21. Fodor Klára
46
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
22. Sebe András
42
KJG
23. Bíró Szilárd
41
KJG
24. Bártol Ákos
40
Kecskeméti Református Gimnázium
24. Szűcs Vince
40
KJG
26. Boda Milán
33
KJG
27. Récsei Péter
32
Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola Kecskemét
28. Molnár Blanka
29
Vásárhelyi Pál Általános Iskola Kecskemét

 

8. évfolyam
  név pontszám iskola
1. Nemes Bernadett
87
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
2. Karsai Áron
86
KJG
3. Sebe Anna
79
KJG
4. Kovács Marcell
77
KJG
5. Jávorka András
75
KJG
6. Molnár Kata
74
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
7. Csányi Mihály
66
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
8. Seres Ákos
65
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola
9. Csontos Laura
64
Kecskeméti Református Általános Iskola
9. Détári Ákos
64
KJG
11. Ádám Levente
61
Kecskeméti Református Általános Iskola
12. Csontos Fanni
59
KJG
13. Pácsa Laura
55
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
14. Weinhardt-Kovács Ádám
54
KJG
15. Kiss Benedek
53
KJG
15. Korondi Gábor
53
KJG
15. Nagy Petra
53
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
18. Balogh Benedek
52
Kecskeméti Református Általános Iskola
18. Szép Soma Barnabás
52
Kecskeméti Református Általános Iskola
20. Barna Beatrix
50
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
21. Borsos Tamás 
49
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
21. Papp Dorottya
49
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
23. Borda Adrián
48
KJG
24. Kovács Violetta
47
Kecskeméti Református Általános Iskola
24. Nagy Anett
47
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
24. Varga Bianka
47
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
27. Kotroczó Anna
45
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
28. Rékasy Zoltán
44
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
29. Matula Árpád
42
Kecskeméti Református Általános Iskola
30. Halasi Balázs
39
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
30. Makai Levente
39
KJG
32. Kökény Petra
38
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
32. Vass János
38
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
34. Lőrincz Alexandra
36
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
35. Szekér Lili
34
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
35. Vlaszov Artúr
34
Vásárhelyi Pál Általános Iskola Kecskemét
37. Nyúl Panna
33
II. Rákócz Általános Iskola, Kecskemét