11. évfolyam

11.A hat évfolyamos humán osztály
osztályfőnök: Hegedüs Marietta
   
1 Csík Bianka Sarolta
2 Csikai Bálint
3 Dunai Dominik Sándor
4 Gábris Levente
5 Gál Viktória
6 Gáspár Balázs
7 Gyurkó Tamara
8 Hajkó Ábel
9 Hernek Szabina Kitti
10 Huszár Vanda
11 Kiss Virág
12 Kovács Márk
13 Lantos Rebeka Eszter
14 Lovas Laura
15 Magó Dorina Virág
16 Mészáros Dániel (mt)
17 Mikulás Dominika
18 Nagyhegyesi Eszter
19 Nyakó László Benedek
20 Ollé Dávid
21 Ónodi Attila
22 Rákóczi János
23 Rózsa Krisztina
24 Somogyi Kitti
25 Sülye Ágota Sára (mt)
26 Szabó Hanna Kitti
27 Szakál Boldizsár Máté
28 Szatmári Dávid
29 Szebellédi Anna
30 Tasi Rebeka
31 Ugi-Rácz Nikolett
32 Urbán Lilien Zoé
33 Vári Márton
34 Verdon Márton

 

11.B hat évfolyamos reál osztály
osztályfőnök: Ragó Anikó
1 Ádám Judit Andrea
2 Bak Ádám
3 Biczók Sára
4 Bimbó Tamás
5 Boros Enikő
6 Böröczky Balázs
7 Buday Bendegúz
8 Danku Viktor Gergő
9 Deme Kamilla
10 Dragiev Alexander Stoyanov
11 Fekete Rebeka
12 Filó Zsombor
13 Francia Zalán
14 Frank Orsolya
15 Golyha Csaba
16 Hegedűs János Róbert
17 Herczeg-Kis Bálint
18 Ignácz Réka
19 Kapás Máté
20 Kiss Réka
21 Kósa Gábor
22 Kovács Balázs
23 Mészáros Márton
24 Móczó Adél
25 Mot Alexandra Szonja
26 Nyerges Áron
27 Pajor Jenő
28 Sinkó Dániel
29 Szabó Patrícia
30 Técsi Bálint
31 Tóth Lili Anna
32 Varga Vivien

 

11.C magyar-angol két tannyelvű osztály
osztályfőnök: Faragóné Tóth Andrea
1 Baksa Nándor Marcell kt
2 Balog Mirella kt
3 Berki Zoé német
4 Borbély Bence Tibor kt
5 Bozó Nataniel Noel német
6 Czégány Imola kt
7 Cseh Kamilla német
8 Dudás Marcell német
9 Faragó Violetta kt
10 Forgó Zsanett német
11 Jáksó Borbála Mária német
12 Keresztes Zsombor német
13 Kertész Eszter kt
14 Koller Hanna kt
15 Losoncz Tamás kt
16 Mintál Amina német
17 Molnár Ádám Tibor kt
18 Nagy Zorka Johanna kt
19 Obbágy Márton kt
20 Rácz Réka német
21 Szabó Máté német
22 Szirmai Valéria Róza kt
23 Szloszjár Anna Villő kt
24 Varga Viktória német
25 Vikartóczky Petra kt

 

11.D emelt biológia, matek osztály
osztályfőnök: Nádháziné Borbola Éva
1 Almási Gergő biológia
2 Antal Dániel matek
3 Antal Marcell matek
4 Banó-Szabó Dorina biológia
5 Beóka Trinity Alexandra biológia
6 Bodor Iván József biológia
7 Deák Levente Gábor biológia
8 Fekete Zsuzsanna Viktória biológia
9 Hegedűs Dániel matek
10 Horváth Ádám biológia
11 Horváth Virág Andrea matek
12 Kelemen Anna Brigitta matek
13 Kertész Olivér Gábor matek
14 Kovács Áron Zoltán biológia
15 Kovács Liliána Éva biológia
16 Lőrincz Zsófia biológia
17 Makk Péter matek
18 Molnár Jázmin biológia
19 Nagy Ábel matek
20 Naszódy Gréta matek
21 Osztényi József matek
22 Somogyi Levente matek
23 Szebellédi Olivér biológia
24 Szöllősi Anna matek
25 Takács Lili Jusztina biológia
26 Tokodi Zita Evelin biológia
27 Tóth Dénes Tamás matek
28 Tovaj Tamás matek
29 Varga András biológia
30 Vincze Dorina biológia
31 Weinhardt-Kovács Barna matek

 

11.E AJTP osztály
osztályfőnök: Takács István
1 Cseh Kaludia
2 Farkas Teofil
3 Harsányi Dalma
4 Jáger Gréta Renáta
5 Papp Anikó
6 Patay Viktória
7 Samu Dorina Xénia
8 Tóth Miklós Dániel
9 Tóth Rebeka
10 Warga Luca