10. évfolyam

10.A hat évfolyamos humán osztály
osztályfőnök: Détáriné Szabó Anikó
1 Bak Laura Anna
2 Batta Dorka Vera
3 Béla Vanda
4 Bényei Anna Dorina
5 Czetka Emese Zsófia
6 Csontos Bianka
7 Csőke Réka
8 Dénes Lili Gréta
9 Dezsőfi András
10 Faragó Dóra
11 Gáspár Petra
12 Gyapjas Zsombor
13 Karasz András Ernő
14 Kele Csenge
15 Kiss Virág
16 Kósa Kamilla Judit
17 Kovács Zita
18 Kurucz Zalán
19 Leviczky Flóra Mónika
20 Magos Anna
21 Magyari Gergely
22 Magyari Máté
23 Makra Gergely Bendegúz
24 Németh Zsófi
25 Nyári Ábris
26 Nyúl Dániel
27 Pintér Patrik
28 Rákóczi Laura
29 Sáfrány Panna Eszter
30 Szalai Balázs József
31 Szilágyi Edina Réka
32 Szita János Levente
33 Tasi Luca

 

10.B hat évfolyamos reál osztály
osztáylfőnök: Détáriné Szabó Anikó
1 Bálind Fanni
2 Baltás Ádám Attila
3 Bene Norman
4 Boller Zsófia
5 Boros Sára
6 Csupor Ákos
7 Dénes Máté Pál
8 Dinka Balázs Csanád
9 Geiger Dávid
10 Gulyás Gréta
11 Gulyás Tibor
12 Györkis Balázs
13 Jerémiás Judit
14 Juhász Réka
15 Karsai Zalán
16 Kiss Barnabás
17 Kiss Bertalan
18 Kurdi Zsombor
19 Magyari Mikes
20 Makra Mandula Réka
21 Mészáros Ágoston
22 Oláh Hanna Rezeda
23 Ónodi Csenge
24 Pánczél Ármin Huba
25 Pavlovics Petra
26 Pozsár Dávid
27 Pribék Krisztina
28 Schultz Benjámin
29 Szabadkai Attila
30 Szabó Ádám
31 Szénás Zsombor
32 Tóth Ambrus
33 Tóth Nóra
34 Váradi Dorottya
35 Vízhányó Lili

 

10.C angol KT, német KT osztály
osztályfőnök: Gerstmár Rita
1 Barcsák Sára Gizella német kéttan
2 Bozsonyi Bonnie német kéttan
3 Chandler Oliver Seymour angol kéttan
4 Csabai Virág Anna német kéttan
5 Dinók Nóra angol kéttan
6 Fábián Gyöngyi angol kéttan
7 Fábián Lizett angol kéttan
8 Fejes Enikő angol kéttan
9 Fodor Annamária angol kéttan
10 Gál Bence német kéttan
11 Hermkens Anna Theodóra angol kéttan
12 Kopjás Kevin Zsolt angol kéttan
13 Kovács Alexandra Lili angol kéttan
14 Kovács Zsombor német kéttan
15 Kuchta Gábor Benedek német kéttan
16 Labancz Dóra angol kéttan
17 Nagy Viktória angol kéttan
18 Nemes Dorka angol kéttan
19 Noszkó Dóra német kéttan
20 Nyitrai Titusz angol kéttan
21 Pisano Nicholas angol kéttan
22 Porvan Eszter angol kéttan
23 Rajta Adolf német kéttan
24 Szilvási Nóra angol kéttan
25 Tóth Kincső német kéttan
26 Vandlik Janka Eszter angol kéttan
27 Varga Virág német kéttan
28 Vig Sára német kéttan
29 Zsikla Amarilla angol kéttan

 

10.D emelt szintű biológia, matek osztály
osztályfőnök: Kiss Sándor
1 Abdel-Magid Iván biológia
2 Barna Bernadett biológia
3 Bartucz Bernadett matek
4 Benyó Bálint matek
5 Bodor Bendegúz matek
6 Borbély Fanni biológia
7 Csizmadia Péter Károly matek
8 Demeter Léna biológia
9 Dinka Hunor Levente matek
10 Grosschmid Marcell Benjámin biológia
11 Juhász Bálint biológia
12 Juhász Márk Hunor matek
13 Kocsi Brigitta matek
14 Koncz Tamás matek
15 Kovács Dániel biológia
16 Lajter Hanna Kinga biológia
17 Lédeczi László matek
18 Losonczi József biológia
19 Lovászi Botond matek
20 Németh Eszter biolgóia
21 Nyúl Péter biológia
22 Pfendler Emese biológia
23 Papp Dóra Ágota biológia
24 Pataki Bence matek
25 Polyák Márk matek
26 Szabó Gréta biolgóia
27 Szentesi Villő matek
28 Terbe Zsuzsanna biolgóia
29 Tovaj Gergely matek
30 Váczi Bence biolgóia
31 Viczián Ákos matek
32 Zsámboki Zsanett biológia

 

10.E AJTP osztály
osztályfőnök: Frisnicz Irén
1 Benkő Krisztián
2 Benyó Attila
3 Hegedűs Dominik
4 Komjáti Klaudia Gyöngyi
5 Molnár Milán
6 Surján Miklós
7 Sutus Lóránt
8 Szimilkó Alex Tibor
9 Turuc Árpád