- Főoldal
- Iskolánkról
- Beiskolázás
- Büszkeségeink
- Szervezetek-Közösségek
- Galéria
- Korábbi események
- Iskolánk által szervezett versenyek
- Hittan
- Iskolapszichológus
- Kérvények űrlapjai
- ÖSD
- Határtalanul!
Tantárgyi legjobbak 2010/2011
Beküldve 2011. 06. 29. KJG Hírmondó
Tantárgyi legjobbak 2010/2011 tárgyanként abc sorrendben
Tantárgy | Tanuló neve | Osztálya | Helyezés |
---|---|---|---|
Angol nyelv | Sleisz Boldizsár | 12. C | 1. |
Angol nyelv | Marusa Réka | 13. E | 2. |
Angol nyelv | Bors Ádám | 9. C | 3. |
Biológia | Hudák Mária | 11. B | 2. |
Biológia | Zónai Roland | 12. B | 2. |
Biológia | Gömöri Kristóf | 10. C | 3. |
Dráma/színjáték | Gyurkovics Zsófia | 12. A | 1. |
Dráma/színjáték | Varga Bori | 10. A | 2. |
Dráma/színjáték | Mészöly Anna | 10. A | 3. |
Előadóművészet/Versmondás | Molnár Rebeka | 12. B | 1. |
Előadóművészet/Versmondás | Boller Balázs | 8. A | 2. |
Előadóművészet/Versmondás | Kovács Emese | 8. B | 3. |
Fizika | Hudák Zsuzsanna | 10. B | 1. |
Fizika | Détári András | 8. A | 2. |
Fizika | Kristóf Imola | 12. B | 3. |
Fizika | Szalai Péter | 9. B | 3. |
Földrajz | Nagy Nándor | 12. B | 1. |
Földrajz | Bottlik Ákos | 9. B | 2. |
Francia nyelv | Mikulás Márton | 12. D | 1. |
Francia nyelv | Tréfás András | 12. D | 2. |
Francia nyelv | Csonka Márk | 10. A | 3. |
Informatika | Szabó Ádám | 11. B | 1. |
Informatika | Szilágyi Norbert | 9. B | 2. |
Informatika | Gombos Dávid | 8. B | 3. |
Kémia | Zvekán Fanni | 9. C | 1. |
Kémia | Kollár Eszter | 11. D | 2. |
Kémia | Tajti Viktor | 10. C | 3. |
Magyar irodalom | Miklya-Luzsányi Eszter | 12. C | 1. |
Magyar irodalom | Rácz Renáta | 9. E | 2. |
Magyar nyelv | Nyerges Dóra | 12. C | 1. |
Magyar nyelv | Sinkó Natália | 11. D | 2. |
Magyar nyelv | Boller Balázs | 8. A | 3. |
Matematika | Kristóf Imola | 12. B | 1. |
Matematika | Tóth Pál Gábor | 9. B | 1. |
Matematika | Mikó István | 12. D | 2. |
Matematika | Pölös Péter | 9. C | 2. |
Matematika | Kisfaludi Márton | 9. C | 3. |
Matematika | Nádházi Tünde | 9. B | 3. |
Matematika | Tajti Viktor | 10. C | 3. |
Matematika | Damásdi Gábor | 12. B | kiemelt 1. |
Mozgókép és médiaismeret | Zugor Valentina | 12. A | 1. |
Mozgókép és médiaismeret | Bagyinszki Valéria | 11. A | 2. |
Mozgókép és médiaismeret | Szabó Fruzsina | 11. B | 3. |
Művészettörténet | Kosztán Zsófia | 13. E | 1. |
Német nyelv | Nagy Alexandra | 13. E | 1. |
Német nyelv | Tamás Krisztina | 12. E | 2. |
Német nyelv | Termul Helga | 12. E | 3. |
Rajz és vizuális kultúra | Hajdú Fanni | 10. D/11. E | 1. |
Rajz és vizuális kultúra | Vracaric Dóra | 9. A | 1. |
Rajz és vizuális kultúra | Bednárik Henrietta | 11. C | 2. |
Rajz és vizuális kultúra | Miklós Alexandra | 12. E | 2. |
Rajz és vizuális kultúra | Erdélyi Regina | 9. B | 3. |
Spanyol nyelv | Kovács Dorottya | 11. B | 1. |
Spanyol nyelv | Merena Dorina | 12. A | 2. |
Spanyol nyelv | Tormási Petra | 10. A | 3. |
Testnevelés | Erki Milán | 10. B | 1. |
Testnevelés | Hornok Máté | 8. A | 2. |
Testnevelés | Csordás Nagy Mátyás | 7. A | 3. |
Történelem | Tréfás András | 12. D | 1. |
Történelem | Csonka Márk | 10. A | 2. |
Történelem | Dolog Ernő | 10. B | 3. |
Történelem | Kovács László | 12. A | 3. |