A 6 évfolyamos központi írásbeli vizsga jelentkezési lapja
letölthető az alábbi linken: pdf

Tantárgyi legjobbak 2011/2012

Tantárgyi legjobbak 2010/2011 tárgyanként abc sorrendben
Tantárgy Tanuló neve Osztálya Helyezés
angol nyelv Godó Ákos 12. C 1.
angol nyelv Rácz Gergő 12. C 1.
angol nyelv Horváth Hanna 11. C 3.
angol nyelv Németh Luca 11. C 3.
angol nyelv Batmyagmar Nomin 11. C 3.
biológia Hudák Mária Anna 12. B 1.
biológia Machács Melitta 12. B 2.
dráma Vass Barbara 13. E 1.
dráma Mészöly Anna 11. A 2.
dráma Varga Bori 11. A 2.
dráma Dobány Péter 9. A 3.
dráma Papp Zsófia 9. A 3.
dráma Szappanos Janka 9. A 3.
előadóművészet Varga Bori 11. A 1.
előadóművészet Szigeti-Lőrincz Laura 7. A 1.
előadóművészet Mészöly Anna 11. A 2.
előadóművészet Papp Zsófia 9. A 2.
előadóművészet Kovács Emese 9. B 3.
előadóművészet Szappanos Janka 9. B 3.
fizika Szabó Ádám 12. B 1.
fizika Báldy Zsolt 9. B 2.
fizika Détári András 9. A 2.
fizika Kovács Bálint 10. D 3.
fizika Szalai Péter 10. B 3.
földrajz Viczián Gergő 13. E 1.
földrajz Mészáros Ádám 12. B 2.
francia nyelv Szekeres Gabriella Viktória 12. A 1.
francia nyelv Csonka Márk 11. A 2.
informatika Szabó Ádám 12. B 1.
informatika Szilágyi Norbert 10. B 2.
informatika Déri Péter 8. B 2.
irodalom Rácz Renáta 10. E 1.
irodalom Horváth Kitti 11. C 2.
irodalom Olasz Rita 10. D 3.
kémia Tóth Gábor 12. C 1.
kémia Zvekán Fanni 10. C 2.
kémia Szél Nikoletta 12. A 3.
kémia Palásti Dávid 13. E 3.
magyar nyelv Miklós Alexandra 13. E 1.
magyar nyelv Zsilinszki Bálint 13. E 2.
magyar nyelv Almási Dávid 7. A 3.
magyar nyelv Andrássy Gyula 7. A 3.
magyar nyelv Bárány Bence 7. A 3.
matematika Tóth Pál Gábor 10. B 1.
matematika Tajti Viktor 11. C 2.
matematika Szabó Ádám 12. B 2.
matematika Kustár Tamás 7. B 2.
matematika Pölös Péter 10. C 3.
matematika Fehér Gábor 9. B 3.
matematika Báldy Zsolt 9. B 3.
mozgókép és médiaismeret       Bagyinszki Valéria 12. A 1.
mozgókép és médiaismeret Rácz Gergő 12. C 2.
mozgókép és médiaismeret Szabó Fruzsina 12. B 3.
mozgókép és médiaismeret Berta Bítia 12. A 3.
német nyelv Tamás Krisztina 13. E 2.
német nyelv Balogh Bianka 12. E 2.
német nyelv Illés Réka 10. C 3.
olasz nyelv Csontos Blanka 12. A 1.
olasz nyelv Bimbó Dorina 12. A 2.
olasz nyelv Bednárik Henriett 12. C 3.
rajz és vizuális kultúra Némedi-Varga Réka 11. A 1.
rajz és vizuális kultúra Beóka Balázs 9. A 2.
rajz és vizuális kultúra Kirják Bence 7. B 3.
rajz és vizuális kultúra Babay Imola 7. B 3.
spanyol nyelv Varga Tímea 10. C 1.
spanyol nyelv Kovács Dorottya 12. B 2.
spanyol nyelv Némedi-Varga Réka 11. A 3.
testnevelés Szabó Péter 10. A 1.
testnevelés Kiss Gréta 8. B 2.
testnevelés Szabados Kitti 10. A 3.
történelem Csonka Márk 11. A 1.
történelem Varga Péter 10. B 2.